JOIN THE FAMILY

Management

Isabel Nolte

   info@isabelnolte.de

Booking

© 2019 Isabel Nolte Music

Isabel Nolte on Tour

Alle Daten an denen Isabel (mit oder ohne meine ihre akustischen Freunde) auftritt.

Hier findest du auch alle bereits verstrichenen Auftrittsdaten..

WOHNZIMMERKONZERT Isabel
Beckum
VARIETÉ: ISABEL NOLTE & THE MODERN WIND ORCHESTRA
Olympiahalle
EINDHOVENS COMEDY FESTIVAL
Eindhoven
ISABEL NOLTE & BAND bei Kanal 21
Meisenstraße 65
MATOJA fest. ISABEL NOLTE
HabRock's Music & Diner
ISABEL NOLTE & BAND in Ahlen
Juk-Haus
WEIHNACHTSKONZERT: ISABEL & MODERN WIND ORCHESTRA
Kath. Pfarrbüro "St. Mauritius" Enniger
WEIHNACHTSKONZERT: ISABEL & MODERN WIND ORCHESTRA
Pfarramt St. Vitus Lette
BÜHNE FREI! IN EVERSWINKEL
Gasthof Diepenbrock
GEBURTSTAGSAUFTRITT
Herzebrock-Clarholz
ISABEL & BAND in Rietberg
Tenne
ISABEL & MODERN WIND ORCHESTRA
Stadthalle Ahlen
Isabel & Band bei Holger Preuss
Lange Str. 49
ISABEL IN ESSEN
Heiligenhauser Str. 77a
HOCHZEIT
Der Hülshoff Restaurant Hotel
STADTTHEATER FILOU: TAG DER OFFENEN TÜR
Kulturinitiative Filou e.V. - Stadttheat
LETTER MÜHLE
Letter Mühle
TREIBGUT MÜNSTER
Schlossgarten
Isabel & Modern Wind Orchestra
Landgasthaus Lönne
Vergangene Auftritte
Europa
WOHNZIMMERKONZERT Isabel & Band
Schloß Holte-Stukenbrock
KREATIVWOCHENENDE SCHALKHAAR, NL
Schalkhaar
Auftritte in der Vergangenheit
2019

18 juli DETMOLD Alte Mühle, Bunter Abend

22 juni STROMBERG Anno 1602

9 juni DETMOLD Gothland Café mit Phil Solo

7 juni OELDE Alte Post: Oelde Akustik

1 juni BEELEN Hochzeit im Haus Heuer

24 mai RIETBERG Tenne: JAM Session

18 mai STROMBERG Alte Vikarie

10 mai RIETBERG Basilika

7 märz GÜTERSLOH Brauhaus: Akustikbühne

1 februar OELDE Alte Post: Oelde Akustisch

19 januar UTRECHT Glow in the Park

18 januar UTRECHT Glow in the Park

2018

17 november OSTENFELDE  Bei Nicki

26 mai STROMBERG Alte Vikarie

2017

7 juni DELFT Fringe Festival

6 juni DELFT Fringe Festival

5 juni DELFT Fringe Festival

4 juni HALL Pikafestival

3 juni DELFT Fringe Festival

20 mai OOSTERHOUT Vestzaktheater de Schelleboom: ONDERWEG

12 mai GENT De Tinnenpot, Bonbonniere: ONDERWEG

27 april ROTTERDAM Schiezicht

22 april BRUGGE Het Belfort: Commeere Comedy Cup

18 april DEN HAAG Theater de Nieuwe Regentes

16 april DEN HELDER Rondje Kleinkunst

8 april AMSTERDAM Betty Asfalt Complex: Niet voor de poes

7 april UTRECHT Switch Festival

31 märz DELFT Festival Aangeschoten Wild

11 märz NEDERWEERT Theaterboerderij Boeket: ONDERWEG

11 märz TILBURG (privat)

19 februar LANDGRAAF Theater: Niet voor de poes

11 februar GORINCHEM 't Pand: ONDERWEG

11 februar WOERDEN radioperformance RPL FM

7 februar ENSCHEDE Stukafest

28 januar LEERDAM Go: ONDERWEG

21 Januar UTRECHT Glow in the Park

20 januar LEEUWAARDEN Stadsschouwburg De Harmonie: ONDERWEG

2016

18 dezember TILBURG Foodhall 88

27 november TILBURG Foodhall 88

27 november ALKMAAR Try Out Café Taqa

20 november TEXEL Struun

18 november TILBURG Foodhall 88

28 oktober HEERHUGOWAARD Cool Kunst en Cultuur

19 oktober MAASTRICHT La bonbonniere

16 september UTRECHT

12 september ENSCHEDE Café Chardonnay

5 august ROERMOND Solar Festival

4 august BAKKUM Bakkum vertelt

28 juli TEXEL Klif 12

23 juli AMELAND Restaurant Binnen

25 juni UTRECHT Hofman Café: Appeltaartconcerten 15:00uur

24 juni WESEPE Wij-land festival

18 juni LELYSTAD Sunsation festival 7:00uur

17 juni HILVERSUM Theatertje Kleintje Kunst 20:30uur

12 juni AMERSFOORT Struinen in de tuinen

11 juni DELFT Delft Fringe Festival: Molslaan 21 19:30 | 21:30uur

11 juni DELFT Delft Fringe Festival: Rode rozen en tortillas 14:30 | 16:30uur

10 juni UTRECHT Stadskasteel Oudaen: Café Chardonnay 20:30uur

9 juni DELFT Delft Fringe Festival: Stadsboerderij Rietveld 20:30 | 22:30uur

5 juni DELFT Delft Fringe Festival: Agnietenpad 14:30 | 16:30uur

4 juni DELFT Delft Fringe Festival: Vlamingstraat 42 19:30 | 21:30uur

2 juni ENSCHEDE Vestzaktheater: Enschede lacht (stand up) 20:30uur

29 mei UTRECHT Hofman Café: Theater op Zondag 14:00uur

27 mei ALMELO Twentse Lente Festival 21:00uur

26 mei DEVENTER Dok H20 18:00uur | 20:00uur

22 mei OOSTERHOUT Theater de Schelleboom: Stand up 14:00uur

15 mei AMSTERDAM Toomler Comedy Club: Echt gebeurd 16:00uur

13 mei VELSERBROEK Villa's Culinair Wijntheater Festival 15:00| 17:00| 18:00| 20:00

6 mei UTRECHT Stadskasteel Oudaen: Café Chardonnay 20:00uur

28 april ALMELO Het Wetshuys: Talentavond Twentse Lente Festival 20:00uur

23 april AMSTERDAM Vondelfestival 19:30 | 20:30 | 21:30uur

22 april AMSTERDAM Vondel CS: Kampvuur 20:30uur

21 april ROTTERDAM Bar 3: The Stand Up Club 20:30uur

20 april ALMERE Magical Mystery Marathon van NPO2 20:30uur

17 april HEUSDEN Theater tussen de schuifdeuren 13:30uur

12 april DEN BOSCH KTA voorprogramma Feline feat. Compulse 20:00uur

8 april CASTRICUM Frank's Huiskamertheater 20:30uur
2 april HOUTEN Café Opoe Spronk: Cultuurnacht

27 maart UTRECHT Hofman Café: Theater op Zondag 14:00uur

21 maart DEN BOSCH presentaties Koningstheateracademie 19:00uur

19 maart AMSTERDAM Koninklijke Industriele Groote Club (besloten)

18 maart TUBBERGEN KAFT by night

17 maart ALMERE Bibliotheek: Schrijvers on stage 20:00uur

11 maart AALSMEER Crown Theater: Cabaretteketet 20:00uur

5 maart ZANDVOORT woonkamerconcert (besloten)

28 februari UTRECHT Hofman Café: Theater op Zondag 14:00uur

26 februari ENSCHEDE Proeflokaal België 20:00uur

21 februari NIEUWEGEIN Gluren bij de buren

16 februari UTRECHT Hofman Café: Utrechts Open Podium 20:30uur

12 februari UTRECHT Jaarbeurs: Taste of Holland 17:00uur

7 februari ZIERIKZEE De Zeeuwse Hemel 16:00uur

2 februari AMSTERDAM Open BAC Betty Asfalt Complex 20:30uur

31 januari UTRECHT Gluren bij de buren: Lijnmarkt 16 13:45 | 15:15 | 16:45uur

30 januari AMSTERDAM Plankgasten: Crea 20:30uur

28 januari BARNEVELD Club Move: Voorprogramma Björn von der Doelen 21:30uur

24 januari UTRECHT Hofman Café: Theater op Zondag 14:00uur

23 januari HARDENBERG woonkamerconcert (besloten)

22 januari UTRECHT Parnassos: presenteren GSCF finalistentour 20:30uur

21 januari TILBURG TSV Plato 21:15uur (besloten)

20 januari TILBURG Extase: muzikaal optreden 20:45uur

13 januari ARNHEM Posttheater: Arnhem lacht 20:30uur

11 januari ENSCHEDE Vrijhof: presenteren GSCF finalistentour 20:30uur

9 januari ANNEN Dorpshuis: presenteren GSCF finalistentour 20:30uur

7 januari AMSTERDAM Theater de Rietwijker: Amsterdam lacht 20:30uur

2015

19 december UTRECHT De Kargadoor: KargaComedy 20:30uur

19 december WOERDEN StraatVoer 15:00uur | 16:00uur

17 december TILBURG De Nieuwe Vorst: Tilburg lacht 20:30uur

3 december HAARLEM Circus Hakim 20:30

29 november UTRECHT Tivoli Vredenburg: Brasa Dei Festival 14:30uur

27 november DEN HELDER De Nieuwe Kampanje: Friday Night Out 21:00uur

26 november NIJMEGEN HAN: met Roovers en van Leeuwen & Marco Lopes 19:45uur

23 november DEN BOSCH Koningstheateracademie 19:00uur

20 november ARNHEM Het Posttheater 20:30uur

20 november HARDERWIJK LIVE bij Harderwijk FM 22:30uur

19 november HELMOND Het Muziekcafé Open mic 20:30uur

5 november GRONINGEN Schouwburg: Halve finale Groninger Studenten Cabaret Festival

1 november WOERDEN Gluren bij de buren

31 oktober LEIDEN Vrijplaats: Niet voor de poes 21:00uur

30 oktober FRYSLAN optreden Omrop Fryslan

29 oktober HEERENVEEN optreden Podium TV

24 oktober UTRECHT Theater op zondag: Hofman Café

23 oktober AMSTERDAM CREA: Halve finalistentour GSCF 20:30uur

22 oktober AMERSFOORT KAdE CAFE: Comedynight 20:30uur

20 oktober AMSTERDAM Open B.A.C. Betty Asfalt Complex 20:30uur

17 oktober GRONINGEN Usva: Halve finalistentour GSCF 20:30uur

16 oktober ZWOLLE Café de Gezelligheid: Stand up 21:00uur

15 oktober UTRECHT Werftheater: Halve finalistentour GSCF 20:30uur

9 oktober UTRECHT Schillertheater Place Royal: Dubbel met Omar Ahaddaf 20:30uur

7 oktober UTRECHT Hofman Café: Net Niet 20:30uur

5 oktober ZWOLLE Odeon PUURee on Tour 20:00uur

28 september VEGHEL De blauwe Kei PUURee on Tour 20:00uur

18 september ZWOLLE Halve finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival

17 september ENSCHEDE Halve finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival

6 september UTRECHT Uitfeest ZIMIHC podium 14:30uur

6 september UTRECHT Uitfeest Schiller Theater 16:00uur

6 september UTRECHT Staatsliedenbuurt ST-ART 17:45uur

6 september UTRECHT Tennisvereniging PVC (besloten)

5 september AALSMEER Vuur en licht op het water 22:00uur

4 september HILVERSUM Opening UITpunt 12:00uur

31 augustus OVERLOON optreden voor HAVO scholieren (besloten)

30 augustus AMSTERDAM Fringe Festival: Vrije Uitloop op de UITMARKT 14:00uur

29 augustus UTRECHT Zelfgemaakte markt 14:00uur

27 augustus ENSCHEDE Kick In: Volkspark 13:00 uur

26 augustus ENSCHEDE Contramime speelt in English 13:00uur (besloten)

24 augustus UTRECHT ‘t Oude Pothuys: Open mic night 22:00uur

19 augustus AMSTERDAM Kaap de Groene Hoop: De Theaterkajuit 20:00uur

15 augustus KATWIJK Noordzee Zomer Festival 16:00 en 20:00uur

14 augustus AMSTERDAM De Parade – bonte avond bij Loes Luca 19:00uur

6 augustus RENSWOUDE Comedy Night op de camping, Allurepark De Lucht 21:00uur

1 augustus STROMBERG Burgbühne: Akustik Konzert 18:00uur

12 juli UTRECHT Sunny Sunday Afternoon Concert, Strowis 15:00uur

11 juli AMSTERDAM Georgie’s Wundergarten 17:00uur

9 juli ENSCHEDE Poppodium Atak: Ode aan Jacques Brel 14:00uur

5 juli HILVERSUM De Vorstin Open podium 16:00uur

28 juni UTRECHT Hofman Café: Theater op Zondag: ONDERWEG 14:00uur

25 juni PURMEREND Reuring Festival 19:00uur en 20:15uur

19 juni ARNHEM Huis van Puck, Open podium ONDERWEG 20:30uur

18 juni UTRECHT Wookamerconcert 19:30uur (uitverkocht)

15 juni HUIZEN tafeldame bij Vroeger of Later (radioprogramma) 19:00

13 juni UTRECHT OverVers diner EKKO 19:00uur

12 juni UTRECHT Daktuin Universiteit Utrecht 16:00uur

10 juni UTRECHT Woonkamerconcert 20:30uur (besloten)

6 juni UTRECHT Finale Utrechts Cabaret Festival, Schiller Theater 20:30uur

6 juni UTRECHT Singer Songwriter Event, dB’s 20:00uur

5 juni UTRECHT De Stadstuin Elevator Session 15:00uur

5 juni ENSCHEDE Vestzaktheater, Vakantietrek 20:30uur

4 juni UTRECHT Halve finale Utrechts Cabaret Festival 20:30uur

31 mei HILVERSUM De Vorstin: Open podium 14:00uur

31 mei UTRECHT Cafe Tilt Singer songwriter avond 21:00uur

30 mei UTRECHT De Kargadoor: NET NIET Kleinkunst/Comedy/Cabaret 20:30uur

29 mei LEIDEN Eetcafé Deksels: Open podium De Mors

26 mei UTRECHT Venue: Open podium 20:30uur

24 mei UTRECHT Food Truck Festival TREK, Griftpark 17:00uur

15 mei ROTTERDAM Food Truck Festival TREK, Vroesenpark 16:00uur

14 mei ALMELO Boekenmarkt 14uur

7 mei UTRECHT Schillertheater Utrechts Kleinkunst Festival 20:00uur

28 april GRONINGEN Skybox Euroborgstadion (besloten)

27 april UTRECHT Cafe Averechts 12:00uur

26 april HILVERSUM Open podium De Vorstin 13:30uur

25 april UTRECHT Stadskasteel Oudaen: Hakken in het zand 20:00uur

23 april UTRECHT Hofman Café FINALE De beste singer songwriter van Utrecht 20:00uur

17 april HILVERSUM De Vorstin, Café, Support Act Stef Classens 20:00uur

11 april UTRECHT Schiller Theater Carrousel 20:30uur

9 april UTRECHT Café Hofman, Voorronde De beste singer songwriter van Utrecht, 20:00uur

29 maart AMSTERDAM Q-Factory Café 17:00uur

27 maart AMSTERDAM Try out podium Culturia: Theater de Cameleon 20:30uur

21 maart SITTARD Pitboel Theater: Voorronde Cabarette-ketet 19:30uur

20 maart ZWOLLE Woonkamerconcert (besloten)

19 maart ENSCHEDE Enschede lacht, Vestzaktheater 20:30uur

15 maart BLARICUM Woonkamerconcert (besloten)

14 maart WOERDEN Podium 107.1 (radioprogramma) 17:00uur

13 maart UTRECHT Hakken in het Zand, Stadskasteel Oudaen 20:30uur

9 maart UTRECHT Winterkas optreden: Universiteit Utrecht De Uithof 12:00

1 maart UTRECHT Café Chantant, Venue 16:00uur

22 februari HILVERSUM Open podium De Vorstin 14:00uur

20 februari ARNHEM Huis van Puck, Open podium 20:00ur

19 februari ZEIST Woonkamerconcert in de Warande, 21:45

14 februari ENSCHEDE Album Release TOP TSG, Atak 20:00uur

13 februari ENSCHEDE Ear Resistival Vrijhof Cultuurcentrum 23:00uur

7 februari UTRECHT jamsessie & open podium ACU 19:00uur

27 januari UTRECHT Cafe Averechts: Open podium

25 januari UTRECHT Gluren bij de Buren: 14:30/15:45/17:00 Woonkamerconcert

22 januari UTRECHT Café Averechts 21:00uur

15 januari TEXEL Klif 12: derde ronde Amsterdams Kleinkunst Festival (AKF) 20:30uur

11 januari UTRECHT Culturele Zondag in Kargadoor: Try out AKF 15:30uur

10 januari LAREN Hart van Laren: Try out AKF 15:30uur

5 januari ENSCHEDE Nieuwjaarsontbijt Universiteit Twente 08:30uur

4 januari UTRECHT Parkcafé Buiten 16:00uur

2014

19 december LEERDAM Serious Request Charity Concert 21:00uur

19 december LEEUWAARDEN optreden bij Omrop Fryslan 14:00uur – 16:00uur

28 november AMSTERDAM Theater Bellevue: Tweede auditieronde Amsterdams Kleinkunst Festival 20:30uur

25 november UTRECHT Parkcafé Buiten – singer songwriter 21:00uur

20 november ENSCHEDE Wilminktheater Lunchconcert 12:30uur

4 november UTRECHT Café Averechts 21:00uur

31 oktober AMSTERDAM Theater Bellevue: Auditie Amsterdams Kleinkunst Festival 20:30uur

25 oktober UTRECHT Pindaconcert aan de Oudegracht: kleinkunst/singer songwriter 20:00uur

24 oktober AMBT DELDEN De Kroeze Danne: Heartbeat Weekend: singer songwriter 23:00uur

15 oktober ROTTERDAM Optreden bij het RSG: singer songwriter 23:00uur

9 oktober ENSCHEDE Het Vestzaktheater: EP RELEASE PARTY 20:00uur

4 oktober OELDE, DUITSLAND Akoestik Jam Sessie Opener: singer songwriter 20:00uur

3 oktober STROMBERG, DUITSLAND huiskamerconcert: singer songwriter

27 september BAD SALZUFLEN DUITSLAND besloten feest: singer/songwriter

13 september OLDENZAAL Stadstheater De Bond: Isabel met gitaar 19:30uur

08 september UTRECHT ‘t Oude Pothuys: Singer songwriter session 22:00uur

06 september LEERDAM In Concert for Charity: Isabel met Friends van The Voice of Holland 

01 september ENSCHEDE De Waaier: Isabel feat. Sven Figee (Sven Hammond Soul) 

27 augustus ENSCHEDE Openluchttheater OUT: Isabel met Cabaretvereiniging Contramime 

23 augustus BOEKELO Cabarestival: Isabel met gitaar 20:00uur

22 augustus ENSCHEDE De Vrijhof, Amphitheater: Isabel met Cabaretvereiniging Contramime 

22 augustus ENSCHEDE De Vrijhof, Agora: Isabel met gitaar 12:00uur

3 juli ENSCHEDE De vrijhof: Expositieopening “Homemade” 16:00uur

1 juli ENSCHEDE EnschedeFM: Isabel LIVE op de radio

1 juli HENGELO RTV Oost: Isabel LIVE op de radio

27 juni ENSCHEDE proeflokaal België: Isabel met gitaar 23:40uur

19 juni ENSCHEDE De Vrijhof: Liedjesvoorstelling Cabaretvereiniging Contramime 20:00uur

10/11/12 juni ENSCHEDE De Vrijhof: Zeikstad, De Musical 20:00 uur

9 juni BOEKELO Zoutpop Festival: TOP TSG 16:00uur

7 juni ENSCHEDE Heart & Soul Festival: TOP TSG 17:00uur

5 juni MAASTRICHT Nationale Reisopera: “The News” 20:00 uur

2 juni AMSTERDAM Paradiso: “The News” 20:30 uur

1 juni ENSCHEDE Culturele Zondag in de Grote Kerk: TOP TSG 13:00 uur

31 mei ZWOLLE Nationale Reisopera: “The News” 20:00 uur

29 mei ENSCHEDE Green Vibrations: TOP TSG 14:00 uur

29 mei ENSCHEDE Boerderij De Viermarken: TOP TSG 11:00 uur

25 mei ENSCHEDE Stalhouderij Schouwink: TOP TSG 11:00 uur

23 mei ENSCHEDE Wilminktheater: Nationale Reisopera “The News” 20:00 uur

13/14/15 mei ENSCHEDE De Vrijhof: Voorstellingen Cabaretvereiniging Contramime, 20:00 uur

4 mei ENSCHEDE Performance Factory: Creatieve Markt

5 april HENGELO Brasserie So Nice: Selectieronde Open Podium Rabotheater

9 maart ENSCHEDE Optreden Woman Market: Polaroid Factory

17 februari ENSCHEDE De vrijhof: Ear Resistival

2 februari ALMELO Optreden Vocal Group XXL: Hof 88

9 januari ENSCHEDE Opening Expositie Viktoria Gudnadottir: akoestisch optreden

2013

17 december ENSCHEDE The Voice of Christmas: Isabel Nolte &  friends, Vrijhof

10/11/12 december ENSCHEDE Contramime bevalt: Vrijhof